Poznaj nas bliżej

Sprzedajemy czystość od 30 lat. To nasza pasja, którą lubimy zarażać innych.
Mamy pewność, że to co robimy jest słuszne - w końcu czysty świat, to lepszy świat.

O nas

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe ALDA powstało w 1992 roku i od przeszło 30 lat zajmuje się kompleksowym „sprzedawaniem czystości”, będąc dealerem marek Kärcher, Nilfisk, Viper, RGS Vacuum Systems oraz SpaceVac.

 

Oferujemy pełen asortyment maszyn czyszczących i sprzętu do utrzymania czystości i produkcji, a także wsparcie w odpowiednim doborze sprzętu do potrzeb. Rekomendujemy rozwiązania w zakresie zarządzania czystością w oparciu o ponad 30-letnie doświadczenie.

 

Kompleksowość usług zapewnia także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz montaże centralnych systemów: mycia ciśnieniowego, odkurzania, odpylania i transportu pneumatycznego.

Sprzedajemy czystość, ale nie tylko. Sprzedajemy też spokój.

Doradztwo, sprzedaż urządzeń do utrzymania czystości i produkcji, oraz późniejsza obsługa serwisowa gwarancyjna i pogwarancyjna. Bez pominięcia żadnego z tych kroków.

Słuchamy i dopasowujemy rozwiązania indywidualnie do potrzeb. Stawiamy na najwyższą jakość - zarówno oferty, jak i obsługi. Wiemy, że odpowiednio dobrane rozwiązania pozwalają zapomnieć o problemach związanych z ich obsługą i eksploatacją.

Nasza firma w liczbach

Dumnie prezentujemy liczby przedstawiające naszą firmę ALDA

0

lat działalności

0 +

produktów w ofercie

0

nawiązane współprace

0 +

zadowolonych klientów

Nie krępuj się zapytać!

Jesteśmy po to, żeby pomóc.